Airbnb apartment cleaning
in Římov
Found 68 cleaners.
Looking for Airbnb cleaning in Římov? Easily find local help for apartment turnovers, guest-ready spaces, and short-term rental cleaning. Browse verified profiles, compare reviews, and choose the right support for your rental.
1
Ahoj, jsem Lucie. Jsem mladá, spolehlivá a komunikativní slečna. Uklízení je mou vášní, jak v interierech tak i venku. Ráda vám uklidim i váš domov...
Passed video verification
Doma se věnují úklidu téměř denně a mám zkušenosti s úklidem jako brigádník u rodin např. Byt.
Dávám přednost čistotě a pořádku - vysaju, utřu u vá...
Flexible availability
Doma se věnují úklidu každý den . Také jsem uklízela v restauraci i hotelech a hospodách . Mám ráda čistotu a pořádek .
Jivno
721 095 ***
150 Kč/hour
Nemám žádné zkušenosti s úklidem, ale u sebe doma pomáhám s domácností rodině. Mohu u vás vysát, vytřít, utřít prach a další podobné potřeby v domá...
Also available on weekends
Úklid mám jako relax. Mohu vytřít prach, vysát, vytřít podlahu, umýt koupelnu, cokoliv s čím byste potřebovali zrovna pomoct. Ráda vykouzlím pořáde...
verified - Bank iD verified
- Covid-19 certificate
Je mi 21 let. Moc ráda vám pomůžu s úklidem a mám zkušenosti se spousta brigádama. Jsem společenská a přátelská..
- Booked repeatedly
100% of bookings
are rated 🙂 or 😍
are rated 🙂 or 😍
Chvalšiny
604 219 ***
300 Kč/hour
Nabízím pravidelné běžné úklidy i jednorázové generální úklidy, lze se domluvit i na mytí oken nebo vyklízení.
Also available on weekends
České Budějovice 3
736 433 ***
100 Kč/hour
I have experience with cleaning various types of spaces, including households and office areas. My work has involved routine cleaning tasks such as...
Ask about availability
Dobrý den, jsem studentka vysoké školy. Úklid je pro mě v mnoha ohledech na prvním místě. Uklízení beru něco jako terapii a zábavu, při které si rá...
Ask about availability
Ahoj :) Zkušenosti s uklízením v cizích rodinách nemám, samozřejmě doma uklízím, tak vím co obnáší pořádný úklid 😁
Český Krumlov
604 437 ***
400 Kč/hour
České Budějovice
606 895 ***
240 Kč/hour
Chlum
607 135 ***
290 Kč/hour