Více než 12495+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země
4.5
14525 recenzí
Carlotta
4 roky zkušeností s hlídáním
We needed a babysitter a bit fast and Carlotta fullfilled our expectations. Came on time and immediately started to create a relationship with our dau
— Wendy
Jakub
1 rok zkušeností s hlídáním
Jakub mi je skvělý pomocník, chodí v čas, je spolehlivý, pomohl mi s úklidem domácnosti/ smontoval nábytek ( stáhl si návod, když nebyl přiložen, vše
— Petra
Karolína
7 let zkušeností s hlídáním
Bez Karolíny bychom to nedali! Je empatická a vyzařuje z ní klid s naší temperamentní fenkou si poradila hravě a procházky dělala velmi aktivně. V Kar
— Martina
Eva
5 let zkušeností s hlídáním
S paní Evou jsem byla spokojena. Postarala se o malého ročního chlapečka dobře. Jen předání malého bylo takové chaotické…, špatně jsme se vzájemně poc
— Lenka
Natálie
5 let zkušeností s hlídáním
Se slečnou Natalií jsem velice spokojená. Úklid provádí rychle, ale kvalitně. Domluva velice rychlá a příjemná. Se slečnou zůstávám nadále v kontaktu
— Denisa
Pavla
5 let zkušeností s hlídáním
Paní Pavla hlídala mé tři děti (8, 6 a 4 roky), když mi všechny najednou onemocněly. Hlídání jsem sháněla ve středu odpoledne a už ve čtvrtek byla u n
— Lucie
Anna
1 rok zkušeností s hlídáním
Anička pravidelně hlídá naše 2 děti (7 a 10 let). S hlídáním jsme jak my - rodiče, tak děti velmi spokojeni. Anička umí děti zabavit, umí je ale také
— Anna
Marcela
27 let zkušeností s hlídáním
Paní Marcela učí moji 6letou dceru němčinu. Je spolehlivá, dochvilná a komunikace s ní je výborná. Má srozumitelnou výslovnost a skvělý přístup k děte
— Luca
Jana Reznickova
Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.
Aneta Sixtová
Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!