Více než 12498+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země

4.5

14529 recenzí

5 hvězdiček
86%
4 hvězdičky
1%
3 hvězdičky
1%
2 hvězdičky
1%
1 hvězdička
11%
Jana

Jana


23 let zkušeností s hlídáním

Dobrý den, Janu určitě doporučuji. Hlídala nám poměrně často naše děti a vždy jsme byli nadšeni a spokojeni. Jana je úžasná a milá a s dětmi to umí. P

— Martina
Nicol

Nicol


3 roky zkušeností s hlídáním

S Nikol máme dobré zkušenosti. Hlídá nám našeho dvouletého kluka již několik měsíců, vždy se s ní dá domluvit individuálně dle potřeby, umí se přizpůs

— Eva
Alice

Alice


6 let zkušeností s hlídáním

Teta Alice je super a kluci (2 a 5) si ji hned oblíbili. Hlídá u nás už pravidelně každý týden a vždy bez problému. Kluci chtějí hlavně blbnout a teta

— Pavel
Johana

Johana


5 let zkušeností s hlídáním

S Johankou je skvělá domluva. Je spolehlivá, pečlivá a milá. Už několikrát u nás uklízela a vždy odvedla výbornou práci. Až budu potřebovat hlídání pr

— Aneta
Simona

Simona


7 let zkušeností s hlídáním

Úklid proběhl v pořádku. Simona se vyptala na naše potřeby, byla samostatná a pečlivá. Děkujeme.

— Milan
Nela

Nela


2 roky zkušeností s hlídáním

Nela byla úžasná 😊 hned během prvního hlídání si s mojí 1.5 rok starou dcerou “padla do oka”. Velmi empaticky reagovala na její potřeby a získala si t

— Zita
Alena

Alena


33 let

S paní Alenou jsem byla velice spokojená. Byla příjemná, šikovná a pečlivá.

— Vera
Andrea

Andrea


10 let zkušeností s hlídáním

Úklid precizní, slečna si poradila i s opravdovou špínou. Doporučuji.

— Ivana

4.7

Jana Reznickova

Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.

Aneta Sixtová

Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!

Najděte si svou hlídačku