Více než 12498+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země
4.5
14529 recenzí
Oksana
55 let
Panín Oksana je nepostradatelná pomoc. Chodí k bam pravidelně jednou týdně a vždy dobře a precizně uklidí. Postupně se probírá všemi druhy práce, od č
— Ellen
Aneta
4 roky zkušeností s hlídáním
Slečna Aneta nám hlídala našeho pejska přes noc, domluva byla super, pejsek se u ní měl jako doma, dokonce nám posílala fotky, vše klaplo perfektně, u
— Kristýna
Monika
12 let zkušeností s hlídáním
Slečna Monika nám hlídá naše dvě princezny už několik let (od cca roku 2021) v různé intenzitě - ze začátku přes den kvůli práci a teď v poslední době
— New
Tereza
5 let zkušeností s hlídáním
Tereza arrived promptly for our scheduled appointment and communicated clearly well in advance of the meeting. She is friendly and efficient, and did
— Kulsoom
Klára
54 let
Na poslední chvíli nám vypadla naše paní na hlídání a tak jsme přes hlidacky.cz sháněli pomoc na víkend. Paní Klára hlídala 3 dny naše dvě kočičky u n
— Martina
Radka
44 let
Bylo to pro nás poprvé, co jsme pozvali někoho cizího, aby se nám postaral o kocoura. Radka byla skvělá už od začátku, co se týče veškeré komunikace
— Victoria
Helena
3 roky zkušeností s hlídáním
Slečna Helenka k nám byla pozvaná na mytí oken v rodinném domě. Byla velmi příjemná, pečlivá a rychlá. Rozhodně doporučuji její nabízené služby.
— Lucie
Barbora
6 let zkušeností s hlídáním
Bára nám moc pomohla s hlídáním dětí na svatbě - byla připravená plnit potřeby miminka, tříletých i pětileté a to všechno zvládala s úsměvem a velkou
— Nikola
Jana Reznickova
Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.
Aneta Sixtová
Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!