Psí hotel
v Kladeruby

Nalezeno 16 hlídaček mazlíčků.
Zapomeňte na neosobní psí hotely či kotce a najděte si hlídání v Kladeruby s individuální péčí v opravdovém domově. Pro krátkodobé či delší pobyty tak získáte spolehlivou pomoc, která se plně přizpůsobí návykům vašeho zvířete.
1
Dita P.
Praha 13
30 let zkušeností
200 Kč/h
1 000 Kč/den
Dobrý den. Mám velmi ráda zvířata a od mala jsem chtěla mít doma psa. To se mi podařilo a tak zhruba od 10 let se umím postarat o psa i vycvičit z...
  • Psí hotel
  • Fotky z hlídání
  • Péče o psy
  • Péče o kočky
  • Noční hlídání
  • Venčení
  • Velcí psi (< 40 kg)
  • Štěňata
  • Střední psi (< 25 kg)
  • Malí psi (< 5 kg)
  • Starší psi
  • Péče o malé hlodavce
  • Péče o ptáky
  • Návštěvy a hry
  • Dospělí psi
  • Pomoc s úklidem
  • Pomoc s hlídáním dětí
  • Přijímá online platby
  • Mluví rusky
  • Rezervována opakovaně
100 % rezervací
je hodnoceno 🙂 nebo 😍

Nejnovější hodnocení hlídání mazlíčků od rodin v lokalitě Kladeruby

Hlídání mazlíčků v lokalitě Kladeruby má hodnocení 4.7 z 5 hvězdiček

12 let zkušeností

Poprvé jsem využila tuto službu.Měla jsem velký strach.Ale při prvním setkáním s paní hlídačkou Terezou vše opadlo.Je velmi empatická,hodná,usměvavá.Během hlídání mi podávala informace,posílala foto z hlídání,Velká spokojenost a všem můžu doporučit.
Veronika

9 let zkušeností

Paní Monika nám pohlídala našeho pejska, zatímco jsme jeli na dvoudenní výlet. Přizpůsobila se nám co se týká termínu, velmi dobře se o pejska postarala. Protože je náš pes dost divoký, byla jsem zvědavá, jak hlídání mimo rodinu dopadne. Nicméně ho Monika dokázala skvěle utahat procházkami a hraním na zahradě ;-) Takže byl spokojený jak pejsek, tak my. Moc děkujeme.
Hana

4 roky zkušeností

Paní Helena je skvělá a jsme velmi spokojeni s hlídáním naseho psa. 👍 Meli jsme požadavek,aby hlídala u nás doma (paní k nám dojížděla každé odpoledne cca 12 km) ,psa vyvencila,dala mu nažrat,vše probíhalo podle naší domluvy.👍👏 Byla to naše první zkušenost z “Hlídaček” a nelitujeme.Je dochvilná,komunikace po telefonu bez problému. 100% spokojenost a to máme naši fenku trosku zhýčkanou a vše bylo ok. Myslím,že i naše fenka si paní zamilovala. 🙂 Těšíme se na další spolupráci. 🍀
Kateřina